Pozostałe

Dobór mebli i inne rozwiązania przydatne w aranżacji garderoby

Off 8
Dobór mebli i inne rozwiązania przydatne w aranżacji garderoby
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak urządzić garderobę?
Garderoba to pokój, w którym trzymamy wszystkie nasze ubrania. Wcale nie musi być to ogromny pokój, by utrzymać tam stosowny porządek. Jednakowo dobrze możemy na nią przeznaczyć wnękę w ścianie w innym wnętrzu. Można garderobę wówczas odizolować drzwiami przesuwnymi od pokoju i nadal będzie ona wyśmienicie pełnić swoją funkcję.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Wnętrze garderoby zależy głównie od tego, co chcemy w niej przechowywać. To, czy w swojej garderobie powinno znaleźć się mnóstwo półek, szuflad bądź może drążków z wieszakami zależy od rodzaju posiadanych ubrań. Dobrze jest też zastanowić się czy potrzebujemy więcej miejsca na jakieś sprzęty, jak np. żelazko lub deska do prasowania.

Dobrym wyborem do niewielkiej garderoby jest nabycie szafy na wymiar. Dzięki temu zwiększymy dostępne miejsce na ubrania, jak i inne dodatki. Doskonałym wyborem są meble na wymiar oferowanych przez firmę Komandor, która słynie z pojemnych szaf ubraniowych. Ładowna szafa narożna również jest rewelacyjną decyzją oraz zwiększy miejsce na swoją odzież.

Drzwi przesuwne na wymiar pozwolą zaoszczędzić miejsce
Innym sposobem, który umożliwi zwiększenie powierzchni użytkowej w swojej garderobie jest zamontowanie drzwi przesuwnych. Jest to samodzielny pokój. Przez zastosowanie drzwi przesuwnych zaoszczędzimy nawet do 8 m2 przestrzeni, która jest potrzebna do otworzenia tradycyjnych drzwi. W tym wypadku możemy zdecydować się dostępne na rynku gotowe rozwiązania lub drzwi przesuwne na wymiar, które można odnaleźć w ofercie firmy Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Nie można zapominać, że właściwe meble w garderobie to nie wszystko. Należy zadbać również o odpowiednie oświetlenie pokoju. Bardzo istotne jest, aby promienie światła docierały do wszystkich półek, a także zakamarków. W związku z tym, jeśli Twoja garderoba to duży pokój, powinniśmy zadbać, poza oświetleniem ogólnym, o oświetlenie punktowe. Dobrze jest rozważyć kupno LED-ów. Wykorzystują one mało energii oraz można zamontować je w najróżniejszych miejscach, gdyż mają one przeróżne formy.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
Ostatnim elementem, o którym nie powinno się nie pamiętać jest lustro. Nie jedynie umożliwi ono swobodne oglądanie się podczas wyboru odpowiedniego ubioru, ale także powiększy ono optycznie pokój. Gdy nasza garderoba jest niewielka, dobrze jest wybrać lustro wiszące. Świetnym wyborem jest również wybór szafy z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowane jest lustro.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Szukamy perfekcyjnego programu do fakturowania

    Szukamy perfekcyjnego programu do fakturowania Należy wiedzieć, że szukanie odpowiedniego programu do fakturowania to ogólnie nic prostego. Akurat co do tego ciężko miewać jakieś wątpliwości – ogólnie kwestia jest taka, że nie jest aż tak za łatwo znaleźć ideał. Czyli pamiętajmy o tym, a zapewne nie będziemy niezbyt mile zaskoczeni. Całkiem sporo możemy dowiedzieć się…

  • Czy otworzenie firmy w Anglii to dobry pomysł?

    Czy otworzenie firmy w Anglii to dobry pomysł? Można powiedzieć, że jeżeli poważnie się zastanawiamy, czy założenie biznesu w Anglii jest w porządku, to przede wszystkim musimy wiedzieć, że fantastycznym pomysłem jest to, aby… oczywiście otworzyć firmę! Przecież firma w Anglii sprawia, że będziemy płacili mniejsze podatki. A fakty są takie, że bez większego cienia…

Artykuły: